^Back To Top

З 5 по 9 квітня 2021 року в нашому закладі проходив Тиждень безпеки дитини, метою якого було поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дошкільників умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час НС.

Малюки ІІ молодшої інклюзивної групи навчались правил поведінки в нестандартній ситуації через гру «Мама захворіла»

 

На занятті-грі «Допоможи собі сам» вихованці середньої інклюзивної групи дізнавались, як правильно поводитись  під час НС.

Педагоги старшої інклюзивної групи познайомили дошкільників із сповіщальним сигналом «Увага всім!», навчали діяти швидко і правильно, виховували організованість.

Гра-драматизація казки «Айболить» допомогла хлопчикам і дівчаткам логопедичної групи №5 зрозуміти значення для здоров’я людини чистоти.

Під час гри «Безпечні та небезпечні предмети мого дому» малята логопедичної групи №6 розібралися, чим можна гратися, а що - заборонено.

Дошкільники логопедичної групи №7  закріплювали правила поведінки пішоходів під час бесіди «Діти на вулицях міста».

Вихованці сурдогруп 1,2  під час тематичної розваги дізналися, що може призвести до травми і як в цих випадках діяти.

В рамках всесвітнього дня спорту заради миру і розвитку (6 квітня) діти логопедичної групи №3  змагалися, грали, розважалися в спортивній залі, пропагуючи активний відпочинок, тренування, здоровий спосіб життя.

© 2019-2020.