^Back To Top

З 21 по 25 жовтня 2019 року в нашому садку проходив Тиждень Безпеки.

Метою проведення «Тижня безпеки дитини» було формування у дітей:

- розуміння цінності власного життя та здоров'я, основ здорового способу життя;

- правил безпечної поведінки на ігрових і спортивних майданчиках;

- правил безпечного перебування на вулицях, правил поводження з незнайомими людьми;

- уявлень про небезпечні для життя отруйні рослини, ягоди, гриби;

- уявлень про основні правила поведінки в екстремальних ситуаціях;

- обережного поводження з ліками, хімічними, речовинами і побутовою хімією;

- відчуття небезпеки щодо вогню, електричного струму і правил пожежної безпеки.

       Впродовж Тижня безпеки було переглянуто забезпечення дітей i працівників дошкільного закладу найпростішими засобами захисту органів дихання; організовані  виставки осередків з ОБЖД, тематичні заняття, виготовлені атрибути для творчих ігор з елементами безпечної поведінки; велась пропаганда серед батьків та залучення їх до заходів з питань захисту життя та здоров'я дітей.

       В ігровій формі педагоги та дошкільники старшої інклюзивної групи продемонстрували присутнім в музичній залі дітям ймовірні життєві ситуації, пов’язані з іграми поблизу доріг, нагадали, що означають сигнали світлофора, наголосили на безпечних місцях для ігор та розваг.

      Цікавою та пізнавальною стала зустріч дитячого колективу садка з лікарем-стоматологом Мариновською О.В. . Оксана Василівна наголосила на основних правилах догляду за ротовою порожниною, продемонструвала повчальну історію з екрана телевізора, спонукала малят до здорового харчування. 

     Під час перегляду фізкультурної розваги «Про безпеку дбай – загрози помічай», організованої вихователями і вихованцями логопедичної групи №7, змусили маленьких глядачів задуматися про безпечну поведінку в природі і в побуті, цінувати власне здоров’я, правильно діяти в екстремальних ситуаціях.

© 2019-2020.